Ana Sayfa    
 


MHP İzmir İl Başkanı Sayın Necat KARATAŞ’ın İl Kongresi Çalışmaları;

"İZMİR’İ ÇATIŞMA ALANI DEĞİL, HUZUR ŞEHRİ YAPACAĞIZ."
"İZMİR İÇİN SON SÖZÜ BİZ SÖYLEYECEĞİZ!"
"TÜRKİYE VE İZMİR İÇİN BİRLİKTEYİZ!"

22 Mayıs 2012.

İl Başkanımız Necat KARATAŞ İl Kongremiz dolayısıyla Güzelbahçe ilçe başkanımızın tertip ettiği toplantıya katıldı.

Toplantıya Güzelbahçe, Balçova, Karaburun, Seferihisar, Urla ve Çeşme gibi yarım ada bölgesi ilçe teşkilatlarımızın yanında Karabağlar ilçe başkanımız İbrahim UĞUR, Konak İlçe başkanımız Fikri ATILBAZ, Karşıyaka ilçe başkanımız Turan SATILMIŞ, Gaziemir İlçe başkanımız Dursun SEÇAL ve Torbalı ilçe başkanımız Yurdadoğ MUTLU teşkilat yöneticileriyle birlikte iştirak ettiler.

Toplantıda bulunan delege ve partililerle birebir görüşen İl Başkanımız Necat KARATAŞ;

“Türk Milletine ve hemşerilerimize hizmet yolunda bir araya geldiğimiz arkadaşlarımızla bu kutlu yürüyüşün sonunda zaferle kucaklaşmak istiyoruz. Hedefimiz kısır kongre çekişmeleri değil, partimizi yerel yönetimlerde söz sahibi yapacak yapıları kurmaktır. Davası Türk Milleti ve İzmir olanlar bizimle birlikte, bizde onlarla birlikteyiz.

Güzel İzmirimiz her gün farklı bir gündemle ve çatışmayla medyaya konu oluyor. İzmir bunu hak etmiyor. Birilerinin hesaplaşma alanı olarak gördüğü İzmir’i ancak MHP’liler hak ettiği yere getirir. Bunu başarmak içinde bütün dava arkadaşlarımızla birlikte güçlü bir yapı kuracağız. Unutmayalım ki “teşkilatlar” Milliyetçi Hareketin bedenidir. Çok güçlü bir maneviyat dünyamız var. Bunu harekete geçirmek için teşkilatlarımızı da zinde tutmamız gerekiyor. İzmir için son sözü biz söyleyeceğiz! Hiç kimsenin bundan şüphesi olmasın.”

“Yıllardır dava arkadaşlarımla birlikteyim, hepimizin yüreğinde yanan Ülkü Ateşini çok iyi biliyor ve sizleri çok iyi tanıyorum. Hedefimiz aynı, beklentilerimiz aynı ve yapacaklarımız aynıdır.”

diye konuştu.


       
 
Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanlığı © 2009 Tüm Hakları Saklıdır.

Fevzi Paşa Bulvarı Simsaroğlu 2 İşhanı Kat 5-6 Çankaya/İZMİR
Telefon :+90-232-441 0 MHP          Fax: +90-232-445 68 69